Project Description

PVC Kapı Sistemleri

Pvc Kapı Sistemleri balkon kapıları gibi dış ortamlara açılan yerlerde kullanılabildiği gibi banyo ve wc kapıları gibi iç ortamlarda da kullanılabilmektedirler. PVC Kapı Sistemleri de PVC Pencere Sistemlerinde olduğu gibi rüzgar yükü dayanımı, hava ve su geçirmezliği testlerinde üstün performans sağlayan profiller seçilerek projeye uygun olan PVC Sistemi kullanılması gerekmektedir.

PVC kapılar işyeri, konut, ofis gibi tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. PVC Kapı Sistemleri genellikle balkon kapısı, banyo ve WC kapısı olarak kullanılmaktadır. Bakım ve temizliği ahşap kapılara göre daha kolay olan PVC Kapılar son dönemlerde geliştirilen darbeye karşı mukavemeti ile de hırsızlıklara karşı güvenlidir. Aynı zamanda ahşap ve çelik kapılara göre maliyeti daha düşüktür. PVC Kapılar ısı yalıtımı göre çok avantajlıdır.

PVC Pencere Sistemleri

Enerji tasarrufu, değişen iklim koşullarıyla birlikte her geçen gün önem kazanmaktadır. Üstün teknoloji kullanılarak üretilen estetik ve yenilikçi PVC Pencere Sistemleri, mükemmel ısı ve ses yalıtımı sağlayarak mekânlarınızın konforunu artırmaktadır. Siz de bulunduğunuz bölgenin iklim koşullarına ve evinizin konumuna uygun PVC Profil serisi ve cam seçimiyle ısıtma ve soğutma masraflarında tasarruf sağlayabilirsiniz.

PVC sistemlerin avantajları nelerdir?

  • PVC Pencereler enerji verimliliğinde bir numaradır.
  • PVC Pencerelerin maliyet/fayda oranı çok yüksektir.
  • PVC pencerelerin bakımı kolaydır.
  • PVC pencereler son derece sağlamdır.
  • PVC pencereler dayanıklıdır hafiftir ve kolay kurulur.
  • PVC pencereler güvenlidir.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Bize Ulaşın