Hakkımızda

Çağdaş teknoloji ışığında bilgili ve güler yüzlü personelimizle kaliteli çelik alanlar inşa ediyoruz. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilen, kaliteli, hızlı ve yeniliklere açık bir metal yapı şirketi olmaktır.

Yılların tecrübesiyle müşterilerinin temel ihtiyaçları doğrultusunda modern, konforlu ve güvenli çelik yapılar üreten firmamız, şehrimizin farklı bölgelerinde hayata geçirdiği onlarca proje ile sektörün en güvenilen şirketlerinden biridir.

Misyonumuz
Metal yapılar ve ona bağlı olan yan sektörlerde; Çevreye saygılı, Sağlık ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz
Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak, Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte çelik yapı konusunda verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak. Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.

Kalite Politikamız
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan ME-BA Metal, kuruluşundan bu güne “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü metal yapı işleri ile gerekse ürettiği diğer projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Bize Ulaşın